Ceketler Sokağa!

 |  || Ceketler Sokağa!
1 Ekim 2018

Ceketler Sokağa!

  • 1 Ekim 2018
  • 507 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Ceketler Sokağa!


Havaların hafif hafif serinliğini hissettirmeye başladığı bugünlerde, yazdan kışa geçiş periyodunda en sevdiğimiz parçalar hiç şüphesiz ceketler! Yazlık kombininizin üzerine bir ceket atıyorsunuz, hoop tarz sahibi bir sonbahar kadını! 2018-2019 Sonbahar-Kış koleksiyonlarında pek çok ceket podyumda yer aldı. Tarzınıza en uygun ceketlerden en az iki tane dolabınıza eklemeniz oldukça faydalı olacaktır. Her kombinin üzerine kendisini ekleyebilen ceketler, soğuk günlerin en popüler parçası olmaya devam edecek. Biz de sizler için bu sezonun en güzel ceketlerini derledik!
1-Örme Ceketler 

Neredeyse tüm bloglarda gördüğümüz salaş örgü ceketler, bu sezonun favori parçalarından. Örgü ceketleri her mağazada bulabileceğiniz gibi, bir hobi edinmek isteyen okurlarımız için kendilerinin örmesini tavsiye edeceğiz. Uzun ceketleri kemerlerle ve büyük beden ceketleri de dar pantolonlarla kombinlemek oldukça şık bir görünüm oluşturacak!

2-Deri Ceketler Her yılın en çok kullanılan ceketi deri, bu sezon yine çok çeşitli renk ve desenlerde karşımıza çıkacak. Deri ceketlerin klasik tarzından sıkılmış olabilirsiniz, ancak deri ceketler renklenip çeşitlendikçe bu moda hiç geçmeyecek gibi görünüyor! Deri ceketlerle elbiseleri kombinlemeyi bir deneyin!

3-Kapitone Ceketler 
Kapitone ceketler tam bir bahar rüzgarı etkisiyle sokaklarda yer buluyor. Oldukça elegan bir görünüm veren kapitone kumaşlar, asil ve zengin bir duruş kazandırıyor. Burberry’nin meşhur ettiği kapitone ceketler bu sezon yine sıkça kullanılacak. 


4-Bomberlar   Dar, yüksek bel pantolonların tamamlayıcısı, asi sokak stillerinin bir omzu düşük parçası; bomberlar! Evet tamamı son zamanlarda ünlülerin sokak stilinin bir özeti. Zaten bol olan bomberları, bir beden büyük alıp bir omzunu düşürüp serseri serbest pozlar vermek son zamanların en moda hareketlerinden oldu. İşlemeli bomberlar bu sezon için bizim hit tavsiyemiz!


5-Kısa Ceketler Moda haftalarında bu sezon için dikilmiş yepyeni bir ürün var; kısa ceketler! Bu sonbaharda kısa yağmurluklar, kabanlar hatta kaz tüyü ceketler göreceğiz. Bu ceketler en çok kürk yakalarla eşleştirildi ve tabii ki oversize tasarlandı!


6-Parkalar   
Parkalar genelde bol, salaş bir görünüm veriyor. Bu sebeple parka tercih ederken bacak boyu, zayıflık gibi faktörler ön plana çıkıyor. Parkalarda genelde tercih edilen pastel tonlar artık çok uzaklarda. Bu sezon en parlak parkalar meydanda olacak!Hazırlayan: Damla KılınçYorumlar

Yorum Yap

500