Baharda Erkek Modası

 |  || Baharda Erkek Modası
5 Nisan 2017

Baharda Erkek Modası

  • 5 Nisan 2017
  • 502 Görüntülenme
  • 0 YORUM


Her zaman değerli kadın oyuncularımıza yönelik kombinler yapıyoruz... Ama bu ay erkek okuyucularımıza bir sürprizimiz var! Şıklığınıza önem vermeniz kendinize verdiğiniz değerdendir! Tüm beylere tavsiyemiz en az bizler kadar özenli olmaları; tabii ki “Baharda Erkek Modası” rehberimiz sayesinde. Sizler için baharda erkek modasını derledik, kendinize uygun stili bulmaya çok yakınsınız!

1-Takım Elbise


Bej ya da kum rengi, lacivert ve siyah takımları seçip kolaya kaçmayacak beyler için ideal bir renk seçimi olacak. Bizim bahar için takım önerimiz açık tonlar olacak. Açık tonlarda takım seçerken dikkat etmeniz gereken nokta, hem pantolonu hem ceketi aynı renk seçmemek olmalı. Aksi takdirde çiğ bir görünüm elde etmeniz mümkün. Ceket ve pantolon arasında kontrast yaratmak şık bir seçim olabilir.


Not: Takım elbisenize şık bir hareket eklemek için mendil kullanabilirsiniz. Keskin bir şekilde katlayabilir ya da İtalyan tarzı gelişigüzel yerleştirebilirsiniz.
2-Gömlek


Bahar ayları kulağa resmi görünümlerden uzak geliyor olsa da, iş dünyası maalesef buna mahal vermeyecek. Ancak biz, beyler için hem resmi hem de spor bahar tüyoları vereceğiz.


Resmi: Etek ucu oval kesimli, manşetleri ve yakası keskin görünümlü gömlekler, iş ortamı için uygun olacaktır. Bu gömlekler genelde biraz daha kalın ve tok kumaştan üretilmiştir.


Spor: Etek ucu düz kesimli gömlekler, keten ya da ince kumaş tercihiyle pantolonun içine sokmadan günlük kullanıma uygun olacaktır. Unutmayın, kumaş seçimi önemli!

3-Aksesuar


Saat ve kemeri aynı tonda kullanmak, detaycı hanımların gözünü dolduracak cinsten bir detay. Bahar günlerinde seçeceğiniz ayakkabılar ince tabanlı, süet, deri ve yine bej gibi pastel tonlarda olmalıdır.  

Yorumlar

Yorum Yap

500