Atıl Ürünlerden Dekorasyona: Harika Dönüşümler

 |  || Atıl Ürünlerden Dekorasyona: Harika Dönüşümler
1 Mart 2018

Atıl Ürünlerden Dekorasyona: Harika Dönüşümler

  • 1 Mart 2018
  • 509 Görüntülenme
  • 0 YORUM
   


Metal Oyuncak Araba
Bir çiftlik evinin babası, arabaları çok seven çocuklarının odasına asmak için çok eski metal bir arabayı muazzam bir lambaya dönüştürdü. Oldukça yaratıcı ve ilgi çekici!Eski Traktör Izgarası

Evinizde vintage etkilerden hoşlanıyorsanız -ki bu çoğunlukla çok şık görünür- eski bir traktör ızgarası bulursanız, onu şık bir kahve sehpasına dönüştürebilirsiniz.


Kolonlar Sahneye


Eski bir kentsel dönüşüm evinin sütunlarını kendi evinizde tasarım harikası lambaderlere dönüştürebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir pazar günü kentsel dönüşüm semtlerinde küçük bir gezintiye çıkmak.Rustik Banyo Rafı


Keyiflerine düşkün okurlarımız banyo keyfinde ihtiyaç duyulan o güzel rafı hemen tanıdılar! Bu raf için ihtiyacınız olan şey düz bir tahta parçası! Şeklinin bozuk olmasına aldırmayın, bu daha da tarz bir görünüm kazandırır. Eski çekmece kapakları burada iş görecek gibi duruyor. 
Eski Harita ve Gazeteler


Eski dergi, gazete ve haritalar yardımı ile hayat kurtaran depolama alanlarına yeni görünüm kazandırmak harika bir dekorasyon fikri değil mi?


Eski Mekanizmalar


Rustik havaya sahip evlerde, çok eski makinelerden kalma parçalar, eski ve büyük saatlerden mekanizmalar evinizde oldukça karizmatik bir hava estirebilir.
Kanvas Döşeme


Bir antikacıda bolca bulabileceğiniz bez çantalar sandalye kaplamada yer buluyor desek ne dersiniz? Yemek odanıza yepyeni bir görünüm kazandırmak işte bu kadar kolay!
Derleyen: Damla KILINÇ
Kaynak: http://www.countryliving.com
Yorumlar

Yorum Yap

500