Aralık Ayı Vizyon Seçkisi 2019

 |  || Aralık Ayı Vizyon Seçkisi 2019
1 Aralık 2019

Aralık Ayı Vizyon Seçkisi 2019

  • 1 Aralık 2019
  • 656 Görüntülenme
  • 0 YORUM

2019’un son filmleri de geldi çattı. Daha Ocak ayında çıkan romantik filmler dün gibiyken, bir yılı daha geride bırakıyoruz. Önümüzdeki yıl için oldukça heyecanlıyız. Dileriz 2019’u iyiliklerle uğurluyorsunuzdur. Bu ay duygusallığın ön planda olacağı bir aya benzese de aile boyu izlemelik filmler de ön planda olacak. Bir yılı daha uğurlarken bakalım beyazperdede karşımıza neler çıkacak.

Ege Life | Aralık Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Bu aya gözyaşlarınızı tutamayarak başlayacaksınız. Önceki filmde de çok ağlamış olanlar bilir, Mahsun Kırmızıgül gerçek bir drama imza atıyor. 2014 yapımı "Mucize" filminin devam halkası olan Mucize 2 Aşk’ın yapımını, yönetmenliğini ve senaristliğini bir kez daha Mahsun Kırmızıgül üstleniyor. Başrollerini Talat Bulut ve Mert Turak'ın Mucize'de Ege'nin cennet gibi bir köşesinden Anadolu'nun uzak bir köyünde yokluk içinde bir okula sürgün yiyen bir öğretmen ve okumayı, eğitimi dört gözle bekleyen çocukların hikâyesi anlatıyordu. Mucize 2 Aşk’da ise izleyecekleriniz adından da anlaşılacağı gibi aşk dolu!

Vizyon tarihi: 6 Aralık 2019

Ege Life | Aralık Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Yine aynı günlerde aile boyu keyifli vakit geçirmek isteyen okurlarımız için Addams Ailesi vizyonda olacak. Kocasına ve çocuklarına kendini adamış bir kadın olan Morticia, ailesini bir arada tutan soluk tutkaldır. Güler yüzlü, kötücül ve tutkulu bir şekilde karısına aşık olan aile babası Gomez, her zaman girişimci ruhunu korumaktadır. Ailenin çocukları da oldukça şahsına münhasır bireylerdir. Uzun örgüleri ve iğneleyici mizahı ile zeki genç kız Wednesday ve bulabileceği en büyük tehdit ve tehlikelerin peşinden koşan 10 yaşındaki Pugsley. Ancak evin bireyleri bunlarla sınırlı değildir. Ailenin çılgın macası Fester iyi huylu, neşeli ve her şekilde kargaşaya yol açabilirken, Büyükanne ise yarasalar ve kafatasları gibi şekiller vererek pişirdiği şekerli kurabiyeleri seven torunlarına tapar. Aile yaklaşan kutlamaları için hazırlıkların ortasındayken, Margaux Needler ortaya çıkar. Margaux Needler sevilen bir reality-show programının kraliçesidir ve banliyö tipi pastel mükemmelliğe kendini adamıştır. Bu iki farklı cephenin karşılaşması nasıl sonuçlanacaktır?

Vizyon tarihi: 6 Aralık 2019 

Ege Life | Aralık Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Peki Aralık ayında yalnızca dram ve aile yapımları mı ön planda olacak derseniz cevabımız hayır. Zira oldukça heyecanlı bir macera filmi olan Jumanji: The Next Level'ın başrolünü Dwayne Johnson üstleniyor. İlk filmde de izlediğimiz yetenekli oyuncu, yine sizi kahkahalara boğacak! Her biri özel güçlere sahip avatarlara dönüşen dört arkadaşın mahsur kaldıkları Jumanji'nin devam halkasında ekip yeniden bir araya geliyor; ama bu kez oyunun kurallarının değiştiğini görüyorlar. Ayrıca aralarından birini kurtarmak için Jumanji'ye geri dönmek zorundalardır. Ancak Jumanji'ye geri döndüklerinde hiçbir şeyin bekledikleri gibi olmadığını fark ederler. Ekip, kurak çöllerde ve karlı dağlarda bulunup bilinmeyen ve henüz keşfedilmeyenlerin üstesinden gelmek zorunda kalacak, böylece oyundan kaçmanın bir yolunu bulacaktır.

Vizyon tarihi: 13 Aralık 2019

Ege Life | Aralık Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Ayın ortasında üzerimize biraz aksiyon atacağız. Aksiyon severlerin yüzünü güldürmeye gelen Ölümsüzlerin Savaşı, Deviant ırkı ve insanlar arasında başlayan savaşı konu ediyor. Deviant ırkını ele geçiren insanlar, onları ölüme karşı savaşmaya zorlar. Trikalypse ve Deviant ırkınının geri kalanı, sadece hayatta kalmak için değil Dominion’u devirmek için zorlu bir mücadeleye girişir. Bu macera sizce nasıl sonuçlanır?

Vizyon tarihi: 13 Aralık 2019

Ege Life | Aralık Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Çocuklarla sinemaya gitmek çok eğlenceli durmuyor mu? Böylece yalnızken gitmeyeceğiniz çocuk filmlerini izlemenin keyfini çıkarabiliyor, masum dünyalarında mini bir yolculuk yapabiliyorsunuz.

Masallar Diyarı, Mar adındaki genç bir kızın, içerisinde dünyanın tüm masallarını içeren sihirli bir kitabı kurtarmak için sevimli dostları ile birlikte atıldığı macerayı konu ediyor. Keyifle izleceğinizi düşündüğümüz bu film, Aralık ayının ortasında vizyonda olacak.

Vizyon tarihi: 13 Aralık 2019

Ege Life | Aralık Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Türk yapımı gerilim filmlerine çok alışık olmasak da, oldukça sevdiğimiz tüm oyuncular bu filmde bir araya geliyor diyebiliriz. Nefesiniz kesilerek seyredeceğiniz Güzelliğin Portresi, Nisan adlı kadınının başına gelenleri konu ediniyor. Genç bir kadın olan Nisan, yıllarca babası ile görüşmemiştir. Ancak babası ile ilgili aldığı önemli bir haberin ardından, eşi ve kızı ile birlikte soluğu baba evinde alır. Yıllar önce kaçarak ayrıldığı köşke geri dönen Nisan, burada tuhaf durumlara şahit olur. Köşke gelmesi ile birlikte kaçıp kurtulduğunu düşündüğü geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Nisan, bu sırada babası ile ilgili gizemi çözmeye çalışan polisin sorgulamasına maruz kalır. Kendisini köşeye sıkışmış hisseden Nisan, kendisi ve ailesini koruyabilmek için köşkte yaşanan gizemi çözmek zorundadır.

Vizyon tarihi: 13 Aralık 2019

Ege Life | Aralık Ayı Vizyon Seçkisi 2019


Veee beklenen an geldi. Tutkunlarının gözü aydın! Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi geliyor. Bu film için biz fazla konuşmayacağız, film kendisi konuşacak! Kylo Ren Büyük Lider Snoke'u öldürmesinin ardından İlk Düzen'in yeni Büyük Lider'i olmuştur. Acımasız yönetiminin altında galaksi yavaş yavaş umutsuzluğa kapılmaktadır. Luke Skywalker'ın Güç'le birleşmesinden sonra Rey kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey'in arasındaki çatışma giderek artarken, İlk Düzen'de de içsel çalkantılar yaşanmaktadır. Güçte kalabilmek için giderek acımasızlaşan Kylo Ren, onu yenmek için sürekli çalışan Rey, tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, Direniş'i büyütmeye çalışan Poe ve Fin, karanlığın ve aydınlığın savaşı galaksideki tüm dengeleri değiştirecektir.

Vizyon tarihi: 20 Aralık 2019

Ege Life | Aralık Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Türk yapımı komedilere Aralık ayının sonunda bir yenisi ekleniyor ve Hamdı Alkan komedisi Kırk Yalan vizyona giriyor. Hamdi Alkan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Oğuzhan Uğur, Sinan Bengier, Hakan Meriçliler, Ferdi Sancar, Timur Acar gibi isimler yer alıyor. Kadronun oldukça komik olduğu filmde gülmemek mümkün olacak mı göreceğiz!

Vizyon tarihi: 20 Aralık 2019

Ege Life | Aralık Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Korku ve gerilim severler bu ay sizleri tatmin edecek bir gişe olmasa da, yeniden çekim projesi olan Kara Noel sizleri oldukça gerecek! 1974 yapımı Black Christmas filminin yeniden çekimi olan filmin konusu şöyle: Tatil günlerinde Hawthorne Koleji son derece sessiz ve sakindir. Ancak ortaya bir katil çıkar. Bu katil, kampüsün kız öğrenci yurdunda kalan öğrencileri birer birer avlayacaktır. Ancak katilin öğrenmesi gereken bir şey vardır: Yeni nesil kadınlar çaresiz bir şekilde ölümü beklemiyor, karşılık veriyordur. Bu savaşı bitirmek için öğrenciler de ellerinden geleni artlarına koymayacaklardır.

Vizyon tarihi: 27 Aralık 2019

  • Damla KILINÇ MARAMUROĞLU

Yorumlar

Yorum Yap

500