Aralık 2018 Burç Yorumları

01 Aralık 2018
Madame Pierrette

Aralık 2018 Burç Yorumları

  • 01 Aralık 2018
  • 457 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Bu ayki konseptimiz: Harry Potter karakterleri! 

Harry Potter izlemeyenler kusura bakmasın ve hemen birer DVD alıp izlemeye koyulsunlar. :)


Koç veya Yükselen Koç

Ege Life | Aralık 2018 Burç Yorumları

Vee sizin karakteriniz: Patavatsızlığıyla, sıcaklığıyla, harbi dostluğuyla ve vahşi hayvanlara gereğinden fazla ilgisiyle tabii ki Hagrid! Hahahah bunu beklemiyordunuz biliyorum. :) Yeni yıla yoğun bir enerji ile giriyoruz. Özellikle 2018’in ikinci yarısı herkesi biraz yordu; ama silkelenmiş enerjimizle yepyeni bir yıla hazırız. Bu yıl yepyeni ülkeler gezmeniz, ufkunuzu geliştirmeniz veya yepyeni bir eğitime başlamanız için harika. Bu gezdiğiniz ülkeler Hindistan filan olursa bence güzel bir spiritüel açılım da yaşayabilirsiniz. Eviniz, aileniz ve olmasını istediğiniz hayatınız konusunda artık az çok fikir sahibisiniz, yapmak istediklerinizi harekete geçirme zamanı! Mutlu yıllar benim koca tatlı Hagrid’lerim, sizi koca kafanızdan öpüyorum. :)

Boğa veya Yükselen Boğa

Ege Life | Aralık 2018 Burç Yorumları

Vee sizin karakteriniz: Yeme içmeye düşkünlüğüyle olsun, tatlı, kibar, rahata düşkün mizacıyla olsun tabii ki Ronald Weasley! Yeni yıla nasıl bir tabloyla giriyoruz? :) Hemen bakalım! Evet son aylarda ikili ilişkiler sizi biraz zorladı, saçma sapan problemlerle uğraştınız, hayatta en sevmediğiniz şey oldu ve rahatınız kaçtı. Ama eğer burada yüzeye çıkan şeylerden derslerinizi aldıysanız, yeni yıla harika ve devam edecek olan bir romans enerjisi ile giriyorsunuz. Bu yıl aynı zamanda ilişkinizi yoğunlaştırmak için de güzel. Eğer ev için kredi almak ya da yatırım, finansal ortaklık gibi düşünceleriniz varsa bu yıl bunlar konusunda da şanslı olabilirsiniz. Mutlu yıllar sevgili Ron’lar, parti marti derken çok yemeyin sonra mideniz ağrımasın! :)


İkizler veya Yükselen İkizler 

Ege Life | Aralık 2018 Burç Yorumları

Vee sizin karakteriniz: Zekasını yanlış yöne kullanmasıyla ve sahtekarlığıyla şöhret oluşu ile sizin karanlık yönünüzü temsil eden Gilderoy Lockhart! Hahahhahaa siz yine iyisiniz Akrep’lere direk Voldemort’u yapıştırdım! :) Şaka bir yana yeni yılın en şanslı burçlarından birisiniz, özellikle de ilişkiler anlamında! Senelerdir sizi biraz yormuş olan Satürn babamızın yerini sevgili Jüpiter’in almasıyla romantik hayatınız biraz nefes alıyor diyebiliriz. :) Evlenmek veya ilişkinizi ciddi bir boyuta taşımak için harika bir sene! Ortaklık kurmak için de bunu düşünebilirsiniz. Hayatınızda görünür değişimler olabilir, korkmayın. Artık buna hazırsınız! Yeter ki Gilderoy Lockhart gibi olmadığınız bir insan üzerine değil de zekânızla ve bilgi birikiminizle gerçekte olduğunuz insan üzerine bir hayat kurun, mutlu yıllar sevgili Gilderoy’lar. Aşkla kalın ve Merlin ödüllü gülüşünüz hiç eksik olmasın! 

Yengeç veya Yükselen Yengeç 

Ege Life | Aralık 2018 Burç Yorumları

Vee sizin karakteriniz: Koca yüreğiyle, sevdiklerini korumak için hayatını verecek tatlışlıkta oluşuyla duygusal ve tatlı özgür ev cini Dobby! 2018’in ikinci yarısı herkes gibi sizi de yordu, evet. 2019 ilişkilerde kendimizi ve yaptığımız fedakarlıkların düzeyini fark edip kendimizi koruyarak ilerleme zamanı. Özellikle son zamanlarda çıkan sorunların kökenine inerseniz uzun ve sarsılamaz kuvvette bir temel oluşturabilirsiniz, yeter ki konuların kendinizdeki kaynağına bakmaya cesaretiniz olsun! Onun dışında Aralık ayı gayet keyifli, özellikle sonlara doğru kuvvetli bir yenilenme enerjisi içerisindesiniz. Hemen Dobby modundan çıkıp kendinize ünlü düşünür Yıldız Tilbe’nin sözlerini hatırlatın: “Bebek gibiyim, taş gibiyim, her şeyin en iyisini ben hak ediyorum!” :) Mutlu yıllar koca yürekli tatlış evcinlerim! :) Özgür olduğunuzu unutmadığınız harika bir yıl olsun! 

Aslan veya Yükselen Aslan 

Ege Life | Aralık 2018 Burç Yorumları

Vee sizin karakteriniz: Aslan gibi yüreğiyle ve yaz sonu olan doğum günüyle açık ve net bir şekilde Harry! :) Bu sene herkes için yorucu olmuş da olsa Aralık ayı gayet keyifli geçecek gibi duruyor. Yeni yıla dingin bir enerjiyle giriyorsunuz, özellikle ev partisi modu sizin için harika olabilir, sonuçta iki ay önce almış olduğunuz aşırı iddialı siyah payetli elbisenizi evde de giyebilirsiniz. :) Bu yıl yeni aşklara yelken açmak, yeni bir hobi edinmek, evliyseniz çocuk sahibi olmak için harika bir zaman dilimi. :) Sağlığınıza da dikkat edip şöyle güzel bir hayat biçimi oluşturursanız önünüzde kimsecikler duramaz. İyi beslenin, sporunuzu yapın, sağlık sorunlarınız için doktorların dediklerini harfiyen uygulayın ve karnınızdaki aşk kelebeklerinden mideniz bozuldu zannedin. :) Mutlu yıllar sevgili Harry’ler, partide çok dans etmekten ertesi gün et kesiği olmayın! :)

Başak veya Yükselen Başak 

Ege Life | Aralık 2018 Burç Yorumları

Vee sizin karakteriniz: Çalışkanlığıyla, bilgisiyle, sürekli zor durumda arkadaşlarını her detayı önceden düşünmüş olduğu için kurtarmasıyla kalplere taht kurmuş biricik Hermione Granger! Yeni yıla oldukça yoğun bir enerjiyle giriyorsunuz, ilişkiniz varsa yeni yıla evinizde ve sadece ikiniz olarak girmenizi şiddetle tavsiye ediyorum! :) Onun dışında bu yıl yeni bir eve taşınmak, ailevi ilişkileri düzeltmek ve kendinizdeki çocukluk yaraları üzerine çalışıp onların hayatınızdaki yansımaların düzeltmek için harika bir sene. Eğer keyifli bir şeye başlamak için sizi sürekli sorumluluklar tutuyorsa kendinizi bu konularda neden kısıtladığınızı bulun. Çünkü bir kere bulduğunuzda artık özgür olduğunuzu idrak edeceksiniz. Mutlu yıllar küçük tatlı Hermione’ler, sizin gibi arkadaşlar herkese lazım! 

Terazi veya Yükselen Terazi 

Ege Life | Aralık 2018 Burç Yorumları

Vee sizin karakteriniz: Fleur Delacour! Yani Cedric Diggory de olur aslında. Böyle estetik, asil, aman Ali Rıza Bey ağzımızın tadı kaçmasın modunda iki karakter sonuç olarak ikisi de. Tabii en yakışıklı ve en güzellerimiz. Geçen ay itibariyle ani eski aşklar ani ayrılıklarla filan gündeme bomba gibi düşmüş olabilirsiniz. :) 2019 yılının başları da 2 aylık flörtünüzle evlenme gibi aşırı bomba ve beklenmedik kararlar almak için çok uygun bir zaman; ama merak etmeyin bu enerji bahar itibari ile dengeleniyor. :) Bu sene kitap yazmak isteyen teraziler için harika bir sene. Veya halkla ilişkiler, basın yayın işleri için çok şanslı bir dönem. Zihinsel olarak bir yorgunluk içindeyseniz artık bu sene biraz huzur bulmanız da olası. Kardeşinizle veya çok yakın akrabalarınızla bir araya gelmeyi de unutmayın. Mutlu yıllar sevgili Cedric ve Fleur’ler, sizi seviyoruz! 

Akrep veya Yükselen Akrep

Ege Life | Aralık 2018 Burç Yorumları

Vee sizin karakteriniz: Yeteneğiyle, gücüyle, karizmasıyla, etkileyiciliğiyle ve kitleleri peşinden sürüklemesiyle Lord Voldemort! Hahahhahah biliyorum bu gazla beklediğiniz karakter bu değildi ama itiraf edelim ki Voldemort Akrep Yükselen Akrep Ay Akrep :)) Şaka maka 2018 sonu en çok sizi yordu ve yepyeni ve harika bir başlangıcı hak ettiniz. Bu sene kendinizi keşfettiniz artık 2019 emeklerinizin meyvesini yeme zamanı. Parra parra parraaaaa. Parasal durumlarda beklediğiniz şanslı sene bu sene diyebiliriz. Kendinize güveninizin eksik olduğu konular varsa bunları aşmanız için de harika bir dönem. Silkelendiniz, kendinize geldiniz, geçmişinizle hesaplaştınız ve yeniden doğma zamanı! Mutlu ve yoğun yıllar diliyorum sevgili Akrep’ler, tam istediğiniz yoğunluk kıvamında haarika bir 2019 olsun! 


Yay veya Yükselen Yay

Ege Life | Aralık 2018 Burç Yorumları

Vee sizin karakteriniz: Hayat enerjileri, maceraperestlikleri ve pervasızlıklarıyla tanıdığımız Fred ve George Weasley! Tatlı ve enerjik yaylar bu senenin sizin seneniz olacağından zaten bahsetmiştik ama ben size durumu şöyle özetleyeyim: Kendinizden şüphe duyduğunuz konular mı var, korkmadan kendinizin üzerine gidin. Uzun zamandır başlamak istediğiniz, içinizde ukde kalmış şeyler mi var, bir adım atın! Hayal edemeyeceğiniz ve Harry Potter konseptine girmişken kullanabileceğim bir kelime olarak ‘sihirli’ bir dönemdesiniz, bence bu dönemi iyi değerlendirin, kendinizi olasılıklara açın! Zaten tam sizlik bir durum. Sadece bu başlangıçları Aralık ortası itibariyle yapmak en güzeli olur çünkü Aralık başı yine Venüs tam aşırı formunda değil. Merkür retro filan biraz temkinli olmakta fayda var sonra tüm sene sizin. Mutlu yıllar sevgili neşeli şirinler! :)

Oğlak veya Yükselen Oğlak

Ege Life | Aralık 2018 Burç Yorumları

Vee sizin karakteriniz: Tabii ki tüm ciddiyetiyle, sert görünüp herkesten fazla iş yaparak günün sonunda en büyük fedakarlığı yapmasıyla, donuk gözüküp arkada sakladığı sevgi dolu kalbiyle Severus Snape! Bu sene biraz işten güçten kendinize vakit ayırıp bilinçaltınızda sizi engelleyen şeylere çalışmak, yoga veya nefes gibi içe dönük bir çalışmaya başlamak için harika bir zaman. Hayatınızda değiştiremediğinizi düşündüğünüz, kontrolünüz dışında sıkıntılar varsa çözülmesi için gereken enerji bu sene fazlasıyla mevcut, siz yeter ki biraz derinine bakmaya istekli olun. Ayrıca Aralık ayında dıdısının dıdısı akrabalarla, kardeş ve kuzenlerle fazlaca görüşebilirsiniz. :) Onun dışında yöneticiniz Satürn’ün size verdiği yetkiye dayanarak hayatta istediğiniz şeylere giden engelleri görün, bir oyun planı yapın ve onları ortadan kaldırın! Bu güç sizde yoksa kimsede yok, sadece birazcık çalışacaksınız o kadar, ki o da en iyi yaptığınız şey! Mutlu yıllar sevgili dışarıdan soğuk ve hiçbir şeyi takmaz görünüp sevdiğini bir ömür sevebilecek yüreklilikteki Severus’larım, sizi seviyoruz! 

Kova veya Yükselen Kova

Ege Life | Aralık 2018 Burç Yorumları

Vee sizin karakteriniz: Cool karakteri, toplumsal normlara hiçbir şekilde uymayan zekâsı, biraz garip biraz kopuk biraz aşırı zekadan komik ve tatlı oluşu ile Albus Brian Wulfric bilmemne Dumbledore! Yani baya bir ismi var hepsini buraya yazamadım. :) Şu son 6 ay biraz ikili ilişkilerle sizi hareketlendirmiş ama yine de size henüz umduğunuz tatmini vermemiş olabilir, buna üzülmeyin çünkü gerçekten gökyüzü 6 aydır epey karışık ve Aralık ortası anca toparlıyoruz. Ama şans gezegeni Jüpiter’in de en şanslı evlerinizden birine girdiğini düşünürsek hayallerinizi gerçekleştirmek için harika bir zaman! Evlilik evinize de tatlı güzel açılar gönderecek olan Jüpiter’in size sonu gelmez sandığınız flörtler konusunda da tatlı faydaları olabilir. :) Bu sene sizin için hayata güvenme senesi. O kadar söylüyorum. Bir de bol bol gezin, yeni gruplara katılın, insanlık için bir şeyler yapın. Keyfinize de bakın. 

Balık veya Yükselen Balık

Ege Life | Aralık 2018 Burç Yorumları

Vee sizin karakteriniz: Hayalperestliğiyle, balık balık gözleriyle, tatlış bir arkadaş oluşu, gerçek dünyadan her an kopup gidebilmesiyle Luna Lovegood! Bu sene kariyerinizde yükselmek için harika bir zaman! Uzun zamandır beklediğiniz bir terfi, kurmak istediğiniz bir iş veya gerçekleştirmek istediğiniz görünür bir hedef varsa şimdi tam zamanı! Evlenmek veya büyük kararlar vermek için de güzel bir zaman dilimi. Ayrıca Aralık ayında burcunuzdaki Mars ile enerjiniz ve karizmanız tavan, bekarsanız ortalarda salınmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. :) Aralık ortasından sonra bu karizmanız işle ilgili görüşmelerde de işe yarayabilir, sadece abuk subuk ufak şeylere sinirlenmeyin yeter. Ayrıca denizaşırı seyahatler konusunda önünüze gereksiz engeller filan çıktıysa onların hepsini aşıp Aralık ortası itibariyle güzel bir seyahat planlayabilirsiniz. İşler yoluna giriyor sevgili balıklar, tepenizde Jüpiter tüm sene zor zamanlarınızda sizi yukarı çekmek için yanınızda! Mutlu yıllar tatlış Luna’lar!


Madame Pierrette

01.12.2018


Yorumlar

Yorum Yap

500