Aralık 2016 Burç Yorumları

01 Aralık 2016
Madame Pierrette

Aralık 2016 Burç Yorumları

  • 01 Aralık 2016
  • 503 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Koç veya Yükselen Koç

Yurt dışı veya yükseköğrenimle ilgili planlarınız 2016’da bir şekilde ertelenmiş olabilir. Veya istediğiniz sıklıkta seyahat edip farklı maceralar yaşamanıza, hayat sıkıcı sorumluluklarıyla engel olduysa bilin ki sizin de zamanınız gelecek. :)  Hatta net olmak gerekirse, 2017 Ekim sonrası bu konularda bir ferahlama yaşama olasılığınız yüksek. Hele ki evlilik ve uzun ilişkiler konusunda sorunlarınız varsa... Evinizdeki tatlı Jüpiter bu senenizi aydınlatırken bu süreç çabuk geçecektir. 2017 Kasım’dan sonra çalışıp bir şeyler başarmak için harika bir zaman olacak ama bunu da sonra düşünürsünüz. :)

Boğa veya Yükselen Boğa

2016 sizi biraz kredilerle ve borçlarla zorlamış olabilir; ama inanın laf olsun diye söylemiyorum, şu hayatta en önemli şey sağlık. Bu yıl yepyeni sağlıklı rutinler geliştirmek ve kendinize odaklanıp sağlıklı yaşlanmak amacıyla doğru adımlar atmak için harika bir yıl. İşyerinde parlamak için de! Dönüşümler hep kolay olmaz evet; ama sizinki tatlı bir hal almak üzere.

İkizler veya Yükselen İkizler

2016 sizi bazı burçlara oranla yirmi kat kadar bezdirmiş, ilişkilerle sınamış, hatta belki kalbinizi kırmış olabilir; ama üzülmeyin yıldızlara göre bir daha böyle bir zaman dilimi yaşamanıza en az 40 yıl var. :) Eğer uzun süreli bir aşk ilişkiniz varsa ve sorunlarınızı başarıyla aştıysanız hemen gidin ve 2017 sonlarına doğru bir evlilik tarihi alın. Aşk evinizde Jüpiter var! Bu yıl onunla beraber kalıcı ilişkilerinizi taçlandırmak için çok tatlı bir yıl. Aşk hayatınızda sınanan ne varsa sınanmış ve elenenler ömürlük kalmış.

Yengeç veya Yükselen Yengeç

2016’da sağlık konularında biraz yorulmuş ya da işyerinde gereksiz şeylerle sıkılmış olabilirsiniz. Ama mutlu haber! Bitiyor! Kariyerinize odaklanmak için harika bir ay Aralık! İşyerinde güçlü olduğunuz bir dönem olursa ve zam oranınız beklediğinizden yüksek olursa hiiç şaşırmayın. 2017’ye karizmatik bir başlangıç yapıyorsunuz. Ev değiştirmek veya ev içi yepyeni bir dekorasyon tarzı oluşturmak için muhteşem bir zaman, ne yaparsanız estetik ve rafine duracak.

Aslan veya Yükselen Aslan

2016 sizi aşkla veya çocuğunuzla ilgili konularda biraz sıkmış ve doğuştan gelen sahne ışığınızı biraz test etmiş olabilir; ama az kaldı. Kuzen, kardeş veya diğer akrabalarınızdan çok beklenmedik, güzel destekler görebileceğiniz bir yıl. Meditasyona başlamak için harika bir zaman, zihinsel her türlü faaliyetiniz olumlu etkileyecektir. Kredi almayı düşünüyorsanız da, bu ay tam zamanı.

Başak vey Yükselen Başak

2016’da babanızla ilgili veya genel olarak aileyle ilgili sıkıntılarınız olmuş olabilir. Yavaş yavaş atlatıyorsunuz. Ayrıca bu yıl size paradan gözükecek, şans sizin yanınızda. Siz şu milli piyangoyu bir deneyin derim. Aralık, evlenme planları yapmak veya evleneceğiniz insanla tanışmak için de harika bir ay olacak. Etkileyiciliğiniz ilişkilerinize de yansıyacak. Özellikle ilişkisi olanlara aşırı romantik ve gözlerden ırak, “başbaşa” bir seyahat öneriyorum.

Terazi veya Yükselen Terazi

Hşşt... Diğer burçlara söylemeyin ama bu yıl zaten komple sizin yılınız. Jüpiter her alanda sizinle! Kişisel gelişim, sağlık, dış görünüş, aşk... Kısacası kendinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmek için müthiş tatlı bir yıl. Tadını çıkarın!

Akrep veya Yükselen Akrep

Evet belki para konularında biraz sıkıldığınız, veya fazla sorumluluk alarak da olsa ekstra başarılı olduğunuz bir yıl oldu; fakat 2017 bu konuda çok daha rahat olacaktır. Ocak ayında enerji patlamalarınız öfkenizi tetiklemediği sürece, Mars yalnızca çekiciliğinizi arttırıp Venüs’le beraber size tatlı ve romantik bir Ocak ayı geçirmeniz için yardımcı olacaktır. Regresyona, inzivalara falan gidip kendinizle kalmak ve arınmak için harika bir yıl! Zaten dönüşüm, yeniden doğuş, aşırı hoşunuza giden şeyler. Böyle şeyler en sevdiğiniz!

Yay veya Yükselen Yay

2016 sizi yerlere mi yapıştırdı? Sınanmanın kitabını mı yazdınız? Atlayacak köprüler mi aradınız? Rahat olun şekerim, belki de hayatınızın en zor zamanlarından bitti sayılır. Öncelikle geçmiş olsun... Bu yıl sosyalleşmek, yepyeni gruplara girmek ve hayat amacınızı şööyle bir gözden geçirip en sevdiğiniz şeyi yapmak için oldukça tatlı bir yıl. Anahtar kelimeniz: “Eğlenmek”!

Oğlak vey Yükselen Oğlak

2016’da anlamsız bir ruh sıkıntısı, anlamlandrıamadığınız korkularınızın su yüzüne çıkması gibi değişik arınmalardan geçmiş olmanız, bilin ki yalnızca 2017’de gelecek olan başarılarınız içindi. Bu elbette ki çalışmayacaksınız demek değil, ki zaten yöneticiniz Satürn itibariyle tembellik eğiliminiz pek yok. Ama bu çalışmalarınızın size mutlak başarı getirmesi yakın. Bu sene kariyer evinizdeki Jüpiter de tam tepenizden size kariyer anlamında harika fırsatlar döküyor. Hatta evlilik veya bunu gibi büyük değişimler için de oldukça şanslı bir konumda. Bu seneki en şanslı burçlardan birisiniz, tadını çıkarın. :)

Kova veya Yükselen Kova

Çok sevgili kovalar, 2016 herkesi birçok konuda zorladığı gibi sizi de arkadaş çevrenizle, “hayata ne için geldim?”, “buradaki amacım ne?” gibi sorularla ve gelecek hayalleriniz gibi konularla biraz zorlamış olabilir; ama bilin ki bu sene bozulmayan ekip arkadaşlıklarınız ebediyete kadar sürecek. Ocak ayı finansal yatırımlarınız için çok tatlı bir ay olabilir; ama yine de yanılgıya düşmemek için bana körü körüne inanmayıp bir uzmana danışırsanız harika olur. Bu sene deniz aşırı seyahatler istemeseniz de kucağınıza düşebilir veya yükseköğrenimle ilgili hep isteyip de yapamadıklarınızı yapabilirsiniz. Çok ama çok tatlı bir sene olacak, keşfedilmemişlerin tadını çıkarın!

Balık veya Yükselen Balık

2016 sizi tepenizde Satürn'le ve hatta bir dönem hem Mars, hem Satürn'le, gerek kariyer, gerek hayattaki duruşunuz gibi konularda sınamış olabilir. Hatta genel olarak hayatınızın ortasındaki en görünür şeylerle sınamış da olabilir ve Yay burçlarını olduğu kadar olmasa da sizi de biraz tüketmiş olabilir. Fakat 2017’nin daha ilk ayında üzerinize gelmiş olan bu hoşluk (yani Mars ve Venüs’ün tatlı beraberliği) yılı güzel geçireceğinizin bir göstergesi bence. :) Aralık'ta saçlarınızı pek ellemeyin bence, çünkü ocak ortası imaj değişikliği için ideal. Her ne saç modeli yaptırırsanız yaptırın %95 memnun kalacaksınız! :) Tabii flört etmek için de harika bir ay! Ayrıca bu sene, zaten eğilimli olduğunuz mistik konularda derinleşmek için ve aynı zamanda kredi ayarlamalarınız için ideal. Çok şanslı açılarınız varsa beklemediğiniz bir miras bile söz konusu olabilir.

 

Madame Pierrette
17.12.2016


Yorumlar

Yorum Yap

500