Ağustos Şapkaları

 |  || Ağustos Şapkaları
1 Ağustos 2019

Ağustos Şapkaları

  • 1 Ağustos 2019
  • 586 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Yılın en sıcak ve nemli ayına geldik! Bu ay terlemekten fırsat buldukça eğlenceli aktivitelerde bulunacağız. Zira izinler alınıyor, tatiller başlıyor! Tatile çıkarken sağlığınız için en önemli ikili tabii ki güneş kremi ve şapka! Öğlen güneş ışınlarının dik geldiği saatlerde dışarı çıkmayın ve bu saatler dışında da dışarı çıktığınızda mutlaka şapka kullanın! Biz değil tüm uzmanlar uyarıyor. Peki ya şapkanın bir modası yok mu diyorsanız işte burada! Sizler için harika şapka önerilerini bir araya getirdik. İşte karşınızda çeşit çeşit en moda şapka koleksiyonları!

Hasır Şapkalar uçuş elbiselerle son derece iyi giderken, artık yalnızca hasır rengi olmadığını da görüyoruz. Siyah, mavi, kırmızı ve yeşil gibi artık hasır görünümlü renkli şapkalar bulmak da mümkün.

Bol pantolonlar ve eteklerin üzerine yine büyük şapkalar kullanmak düşünülmüş bir tarzınız olduğunu gösterecektir. Büyük şapkalar ayrıca yüzünüze de gizemli bir hava vermeyi ihmal etmeyecektir.

Yalnızca yuvarlak değil cap tarzı şapkalar da bu sezonun tatlı modaları arasında. Geçen sezon sıkça taşlı ve pullu olarak gördüğümüz bu şapkalar bu sezon bir miktar sadeleşerek aramıza katılıyor.

LC Waikiki’nin bu sezon piyasaya fazlaca ve uygun fiyatla sunduğu şapkalar da sezonun modasını yönlendirdi diyebiliriz. Zira oldukça şık ve hoş görünen ürünler sokaklarda yerini almaya başladıkça, şapkaların da popülaritesi artmış oldu.

Ressam şapkası benzeri şapkalar takamaz mıyız diyenleri duyuyor gibiyiz. Cevabımız; hayır. Zira bahsedilen şapkaları kışın kullanmanız gerekiyor çünkü kendileri ne yazık ki zamansız şapkalar değil. Yaz günlerinin rahatlığının salaşlığının keyfini çıkarın!

 

  • Damla KILINÇ MARAMUROĞLU

Yorumlar

Yorum Yap

500