Ağustos 2018 Burç Yorumları

31 July 2018
Madame Pierrette

Ağustos 2018 Burç Yorumları

  • 31 July 2018
  • 760 Görüntülenme
  • YORUM

Koç veya Yükselen Koç 
21 MART - 20 NİSAN

Oldukça atraktif ve yoğun bir aydayız desem yalan olmaz. :) Öncelikle biliyorsunuz ki tutulma mevsimindeyiz. Temmuz sonundaki tutulmayla beraber değişik gruplar ve aşırı sosyalleşmek sizi biraz yormuş olabilir veya işinizden kazandığınız parada birden ani değişimler yaşamış olabilirsiniz. Bu bir terfi veya işinde ilerleme şeklinde de kendini gösterebilir fakat bu ani gelişim ve değişimlere uyum sağlarken kendinizi ihmal etmeyin; çünkü 11 Ağustostaki tatlı tutulma etkisiyle kendinizi çok daha iyi hissedebilir, yeni bir aşka yelken açabilir ve eğer evliyseniz ani bir çocuk haberi ile kendinizi ve etrafınızı neşelendirebilirsiniz. :) Bu ani değişimli gökyüzünde uyum sağlayabilecek mizaçtaki burçlardansınız, enerjinizi yüksek tutun ve maceraya hazır olun, ne de olsa en sevdiğiniz :) 

 

 

 

 

 

 

Boğa veya Yükselen Boğa  
20 NİSAN - 21 MAYIS

 

 

Ayın başlarında kariyeriniz veya çok üstlerden bir patronunuz sizi biraz yorabilir ve ani değişikliklere adapte olmakta özellikle bu konularda zorlanabilirsiniz. Fazla görünür ve insan içinde olmak sizi yorabilir. Ay ortasındaki tutulma ile beraber evde olmak sizi çok mutlu edebilir ve ailenizden hiç beklemediğiniz konularda destek görebilirsiniz. Tembel mizacınızı bir kenara bırakıp değişime direnmediğiniz sürece gayet keyifli ve güzel bir ay sizi bekliyor. Sadece Merkür geri giderken elektronik alet filan almayın ve Mars da henüz geri hareketini sürdürdüğü için sizinle uyumlu açılarda da olsa bence inanılmaz büyük başlangıçlar yapmayın. :)  

 

 

 

İkizler veya Yükselen İkizler 
22 MAYIS - 22 HAZİRAN

 

 

Yöneticiniz Merkür bildiğiniz üzere bu ay geri gitmekte. Mars’ın da geri gidiyor oluşu ile yeni işlere başlayıp imza atmayı filan çok zorda kalmadıkça önermiyorum, yapmak zorundaysanız da çok fazla kontrolcü olmanızda ve detaylara ekstra önem vermenizde fayda var. :)  Eskilere dair geçmiş anılarınızı yazmak size çok iyi gelip kafanızı meditasyon yapmışçasına boşaltabilir, eskilerden derleyip kitap çıkarmak veya eskilere dönük analizler yapmak için de harika bir ay. Eylül gibi yeni bir eğitime başlayıp ufkunuzu açabilir veya denizaşırı yerlere seyahat ederek kendinize bambaşka bir hayat bakışı kazandırabilirsiniz. Biraz kafası karışık bir ay da olsa bence kendinizi akışa bırakın, sadece imza atacaksanız kontrollü olun kalanı hallolur. :) 

Yengeç veya Yükselen Yengeç  
23 HAZİRAN - 22 TEMMUZ

Tutulma mevsimi sizi Temmuz’da yoracağı kadar yormuş olduğu için bence artık biraz rahatlama zamanı. Temmuz sonunda da size güven duygusu ve başkalarına sırtını yaslayabilme veya finansal konulardaki kafanıza ezelden beri taktığınız diğer bazı konuları gündeme getirerek sizi derinden yormuş olan o melun tutulma da bittiğine göre 11’indeki tutulma ile artık para konularında derin bir nefes alabilirsiniz. Her neye canınızı sıktıysanız yardım geliyor rahatlayın. :) İnsanlara güvenmemenizin ve kırgınlıklarınızın da aslında tamamen sizin kişiselleştirmeniz ve kendi yaralarınızdan kaynaklanıyor olduğunuzu göreceksiniz. Aydınlanmak için harika bir ay! Ailenizle vakit geçirmek de size her zamankinden iyi gelecek. Aşk evinizdeki Jüpiter’i de bu ay sıkıntılarınızı sevdiğinizin omzunda atıp artık şöyle bir rahatlamak için kullanın. Hep siz mi annelik edeceksiniz millete, bu ay da onlar size iyi gelsin. :) 

 

Aslan veya Yükselen Aslan 
23 TEMMUZ - 22 AĞUSTOS

 

Ve evet. Bu ayın da tutulmaların da yıldızı kuşkusuz sizsiniz. Büyük değişimlere hazır olun. İşsizseniz iş bulmaya, bekârsanız evlenmeye, evliyseniz bir anda çocuk sahibi olmaya, Kadıköy’de oturuyorsanız bir anda Bebek’te bir apartmana taşınmaya filan karar verebilirsiniz. Hayat önünüze bu dramatiklikte büyük değişimler getirecek, direnmeyin, karşı koymayın. Sadece kabul edin ve bunların keyfini çıkarın. Ayın başı biraz ikili ilişkiler olarak sizi yormuş olabilir ama ikili ilişkilerde kendinizi üzdüğünüz ve geçmişten yük olarak getirdiğiniz meseleleri bırakmak için harika bir zaman dilimindesiniz, oturun ve artık çözün şunları! Kendinize bakın ve ilerleyin, eğer size hizmet etmeyen partnerleri çekiyorsanız veya geçmişte de hep seçtiyseniz bu deseni kırmak için harika bir zaman, gidin ve artık değer bilen insanlara çekilmenin formülünü bulun veya en kolay artık kendi değerinizi içsel olarak bir zahmet idrak ediverin! Happy bday! 

 

 

Başak veya Yükselen Başak  
23 AĞUSTOS - 22 EYLÜL

 

 

Parasal olarak çok tatlı bir aydasınız. Çok huzurlu ve değerli hissediyor olabilirsiniz. Bu ay biraz genel sağlık kontrollerinden geçmekte fayda var, eğer geçmişten getirdiğiniz rahatsızlıklar varsa onları tedavi için harika bir zaman dilimi. Yeni bir rutin oluşturmak için de gayet güzel bir dönem, sadece çok hareketli ve aktif sporlar için Eylül’ü beklemenizde fayda var bence. Yazmak ve kısa kısa seyahatler yapmak yine size çok iyi gelecek. Onun dışında bu güzel yaz ayında kendinize yalnız kalabileceğiniz zaman dilimleri yaratıp meditasyon gibi kendinizi dinleyebileceğiniz aktiviteler yapmanızda fayda var. Bence size sandığınızdan çok daha iyi gelecek. 

 

Terazi veya Yükselen Terazi 
23 EYLÜL - 22 EKİM

 

 

Yöneticiniz Venüs 9 Ağustos itibariyle tüm ay boyunca sizde. En sevdiğiniz şekilde bu ay buram buram aşk. Buram buram romans.  Görünüşünüzle ilgili bir değişiklik yapmak filan istiyorsanız hemen kuaför randevunuzu alabilirsiniz. :) Mars geri giderken çok yoğun tutkulu ilişkilerde başlamayı önermesem de biraz eğlenceli flörtün kimseye zararı olmaz Eylül’de ciddileşirsiniz. :) Zaten tutulmalar sizi yepyeni gruplara sokup sosyalleştirmeye başlamıştır bile. Mesel yeni bir hobiye başlayıp, diyelim ki bu hobi resim yapmak olsun, stüdyoda tanıştığınız modele âşık olmak için güzel bir zaman :) Siz genel resmi anladınız, iyi eğlenceler diliyorum :) Yine de büyük kararlar için Eylül!

 

Akrep veya Yükselen Akrep 
23 EKİM - 21 KASIM

Tutulma mevsiminin tam tepenizde olması ve şanslı Jüpiter’in de halen sizde oluşu artık kariyerde size yürü ya kulum diyor. Yöneticiniz Mars’ın artık bu ay sonunda geri gitmesinin bitişiyle gözle görünür kariyer değişimleri, yükselmeler veya hayattaki hedefini bulma gibi büyük değişimler sizi bekliyor! Ve hepsi sizin için fazlasıyla hayırlı olacak, hayal bile demeyeceğiniz güzellikte fırsatlara hazır olun çünkü geliyorlar! Değişimden en korkmayan burç olduğunuz için bu tutulma mevsimi yoğunluğunun tam sizin kıvamınızda olduğunu düşünüyorum, size çok bir şey yazmıyorum. Zamanınız geldi. Bu kadar söylüyorum. :) 

Yay veya Yükselen Yay
22 KASIM - 21 ARALIK

 

 

Seyahate çıkacaksınız ve o belgelerde sürekli sorun çıkıyor değil mi? Delirdiniz artık farkındayım :) Saçma sapan ufak detay işlerin aksaması ve işlerin istediğiniz hızda gitmemesine takılmayın artık. Bu dönem Ağustos ayı ile beraber bitiyor. Ayrıca ay ortasındaki tutulma size gayet iyi gelecek.  Ağustos’un ikinci yarısı ilk yarısındaki saçmalıkları size tamamen unutturacak :) Yeni gruplara girdiğinizde etrafınıza iyi bakın :) Senenin başından beri söylediğim üzere bu tutulma mevsimini de gökyüzündeki genel yoğunluğu da lehinize çevirmenin en kolay yolu kendinizle kalacak vakitler yaratmak ve derin spiritüel çalışmalar yaparak kendinize içsel olarak iyi bakmak. Bunların meyvesini 2019’da yiyeceksiniz, bana güvenin! 

 

 

Oğlak vey Yükselen Oğlak 

22 ARALIK - 21 OCAK


Bu ay az bir süreliğine de olsa Mars’ın etkisini daha yoğun hissediyor olabilirsiniz. Bir şeyleri hemen yapmak istiyor fakat bunun için gerekli hız ve enerjiyi kendinizde ya da dışarıda bulamıyor olabilirsiniz. Merak etmeyin, artık bu sürecin sonuna gelmek üzereyiz, Eylül ayı size her konuda istediğiniz hız ve verimliliği vermeye hazır. Para konularında ise beklenmedik gelişmeler olabilir, özellikle ay ortasından sonra gelebilecek olan ekstra miktarlara açık olun. :) Miras veya başka yerlerden gelebilecek beklenmeyen borç ödemeleri siz iyi gelebilir. İşyerinden parlamak için ise ideal bir ay, zaten ekstra sorumluluk bilincinizle herkesin gözdesi olmaya devam:) sadece işler sizin hızınızda gitmiyor diye gerilmeyin, yakında gidecek. :)  

 

 

 

Kova veya Yükselen Kova
22 OCAK - 19 ŞUBAT

Tutulma mevsiminin ikinci yıldızı olarak sizin için de artık bir dönem kapanıyor sevgili kovalar. Bu ay geri giden Mars ve Merkür ile geçmişe dair çözemediklerinizi çözüp yola çok daha güçlü devam etme zamanı. Evlilik evinizdeki tutulmalar serisi ve vurgusu evlilik yolunda bir ilişkinin başlamasının veya evlenme kararının doğru olacağı bir zaman dilimini gösterebilir, özellikle Eylül başı bu kararları gözden geçirmek için ideal. Venüs’ün de terazide olması size seyahatlerde veya eğitimlerde birileri ile tanışma fırsatı getirebilir, denizaşırı seyahatlerde çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ayın sonundaki dolunay ile beraber hayatınızda bir dönem bitiyor, yenisi başlıyor. Büyük değişimlere hazır olun ve yapmak istediklerinizi artık yapın! Zamanı geldi… 

 

 

 

 

Balık veya Yükselen Balık 
20 ŞUBAT - 20 MART

Bu hayata neden geldik? Burada ne yapıyoruz? Bu gibi soruları daha sık düşünmeye başladığınız bir dönemdesiniz. Zihninizde bir karışıklık veya anlam arayışı olabilir. Bu ay bunu gözlemleyip ortaya çıkarmak için ideal. Ayın sonundaki dolunayla beraber artık olmak istemediğiniz insanı bitirip olmak istediğiniz kişiye dönüşmeye başlayabilirsiniz. Bu sandığınızın aksine sizin elinizde… Kendinizi güçsüz görmekten vazgeçin, siz su grubunun değişken ve adaptasyon kabiliyeti en yüksek üyesi olarak aslında değişimi herkesten hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Hayat da sizin yanınızda, merak etmeyin ve ona güvenin. Yoga gibi omurgayı rahatlatacak bir spora başlamak hem beden hem ruh sağlığınıza iyi gelebilir. Kendinize iyi davranın :) Madame Pierrette

01.08.2018

 


Yorumlar

Yorum Yap

500